Direktleverans av bränsle

Vi har ett brett sortiment som passar de flesta behov för drivmedel och uppvärmning. Genom vårt förvärv av Shell har vi en lång tradition av direktleveranser till industri- och storkunder som åkerier och bussföretag med egna bränsleanläggningar.

Åt dig som redan är direktkund hos oss erbjuder vi nu e-handel via St1 Online. Allt för att göra det enklare och säkrare för dig. På St1 Online ser du dina tidigare beställningar, både webborder och övriga order. Du kan också se information om fakturor, betalningar och mer.

 

Kontakta direktförsäljning

Enklast och säkrast beställer du din leverans via St1 Online som du når här via vår hemsida. Systemet är öppet för dig som redan är kund hos oss och har ett gällande prisavtal.

Behöver du nå någon av oss på St1 Direktförsäljning så ser du våra kontaktuppgifter nedan. 

Namn Telefon e-post
 Mattias Paulsson
 Chef Företagsmarknad
0703 288 186
08 55 54 81 86
mattias.paulsson@st1.se
 
Cathrin Iden
Chef Affärsutveckling
0768 788206 cathrin.iden@st1.se
 Mattias Ivarsson
 Regionchef Väst
0708 284736 mattias.ivarsson@st1.se
 Daniel Jansson
 Regionchef Syd
0706 984 452
 
daniel.jansson@st1.se
 
 Lars Öhman
 Regionchef Nord
0703 288 170
08 55 54 81 70
lars.ohman@st1.se
 
 Lars Eriksson
 Regionchef Mitt
0769 478 142
08 55 54 81 42
lars.eriksson@st1.se
 
 Raymond Plånborg
 Innesäljare/Support/Prisadmin
0703 756 769
08 55 54 84 16
raymond.planborg@st1.se
 
 Jeanette Boström
 Prisadmin/Support/Innesälj
0703 288 554
08 55 54 80 45
jeanette.bostrom@st1.se
 
 Pontus Erneholm
 Support/Prisadmin/innesälj

0769 498 280
08 55 54 82 80

pontus.erneholm@st1.se